logo

Qtime IT HUB

  • Tiltu g. 16

27 member reviews

Таня Синяк

user

Klaipeda, Lithuania

" Место самовыражения "

Безусловно, очень удобное месторасположение. Администраторы и хозяева заведения дружелюбны, всегда помогут, подскажут. Здесь простор для творчества, где можно проводить йогу (как я и делаю), можно провести мастер-класс, семинар, концерт, посмотреть фильм на большом экране, попеть караоке, устроить фотосессию, отпраздновать день рождения, почитать книгу.. Всё это можно проделать, попивая вкусный травяной чай или всеми любимый напиток - кофе. Здесь всегда рады новым людям (а старым так тем более), открыты разным идеям. Красиво разрисованные стены, домашняя обстановка - всё это располагает к продуктивной работе или хорошему отдыху. Можно с уверенностью сказать, что данное место является оазисом для многих жителей нашего портового города!

Tip from user

отличная зона, сочетающая в себе работу и отдых

Qtime IT HUB hasn't replied yet!

Read other reviews of Qtime IT HUB

Gabrielė Ruočkutė

1 Review

5 Helpful Votes

"Coworking Klaipėdoje? Tik "Qtime"!" 

February 2018

Kai pirmą kartą atėjau į "Qtime" išgirdau darbuotojus sakant "Jauskitės kaip namie". Ir iš tikrųjų, būdamas čia, jautiesi kaip namuose. Sušalus - vaišiniesi kava ir arbata, išalkus - gardžiuojiesi sausainiais, o tai darai grožėdamasis nuostabiais Klaipėdos senamiesčio vaizdais. Tai ne tik jauki, bet ir patogi vieta, darbui bei poilsiui. Savo idėjas čia lengva įgyvendinti, nes nerūksta nei prezentacijoms bei seminarams, nei atsikvėpimui po sunkių darbų skirtos įrangos. 3D spausdintuvai, litavimo įranga, galingi kompiuteriai, multimedija, mikrofonai, spartus internetas, Xbox, Playstation, VR – vis tai, tik maža dalis to, ką jums gali suteikti "Qtime". Svarbiausia, kad kilus klausimams ar problemoms darbuotojai negailės savo laiko ir jėgų jas išspręsti, o gal net ir prisės šalia pokalbiui prie arbatos puodelio. :)

5 Thank Gabrielė
Dovile Baubonyte Urbanaviciene

1 Review

3 Helpful Votes

"Puiki cooworking vieta!" 

February 2018

Qtime patogu ir paprasta dirbti, nes vietoj vienišumo biure, gauni įvairių ir įdomių žmonių kolektyvą, pasirūpinimą biuro įranga, kavą/arbatą bei lengvus užkandžius, daug įvairių erdvių darbui, poilsiui ir darbinėms pertraukęlėms. Taip pat yra galimybė naudotis sale, projektoriumi, prezentacijų kambariu. Čia lengva organizuoti tiek didelius, tiek mažus susitikimus. Turėdamas darbo vietą Anticafe gauni ir visus kitus privalumus - nemikamą bevielį internetą, nemokamą spausdinimą ir pan. Patogu ir tai, kad Qtime įsikūręs Klaipėdos senamiestyje. Svarbiausia, kad čia smagi ir gera atmosfera, visi draugiški, aptarnavimas betarpiškas ir jautiesi kaip namuose. Man čia patinka ir rekomenduoju ieškantiems nestandartinės darbo erdvės :) Panašios erdvės Klaipėdoje dar nemačiau :)

3 Thank Dovile

Grab Your Spot on The Coworking List

100% good stuff : exclusive coworking special offers, the coolest new spaces and fun opportunities around the world...