logo

Qtime IT HUB

  • Tiltu g. 16

27 member reviews

Aiste Šopienė

user

Klaipeda, Lithuania

" Spanish teacher working and giving classes at Qtime "

I’m working there not long time, but I like it so far, could not find a better place. There are plenty of room to choose from where you want to work. Sometimes it gets crowdy, but if you book the room you need in advance, you don’t have a problem. I’m giving classes for groups to 10 people and we always find a quiet place in Qtime anticafe. If you get tired of working you can go and play video or other games. Very centrally locates, easy to reach by car, bus or walking. Everything is great about this place, especially staff!

Qtime IT HUB hasn't replied yet!

Read other reviews of Qtime IT HUB

Dainius Urbanavicius

1 Review

3 Helpful Votes

"Geriausia vieta bet kuriai kūrybinei veiklai" 

February 2018

Kai prieš pusmetį pradėjome ieškotis naujo biuro peržiūrėjome visas atviras miesto centre. Qtime pasiūlė mums viską, ko reikia ir dar daugiau. Čia daug erdvių kiekvienai skirtingai veiklai - atskiras posėdžių kambarys video call'ams, sofkė (senai norėjau biuro su galimybe smagiai išsitiest laisvą minutę), hamakas (išvis wau), staliukai susitikimams, mokymų salė, foto studija (iš karto atsinaujinome darbuotojų portfolio) ir t.t. Persikėlėme netgi su savo keliais baldeliais. Vieta pačiame centre, o jei važiuojate su autobusu, tai nuo stotelės iki įėjimo į pastatą yra 10 metrų! Pavakare vyksta įvairūs kultūriniai ir pramoginiai renginiai, o dieną per pertraukėlę, jei esi piktas gali ant X-Box išspardyti užpakalį kokiam personažui iš kompiuterinio žaidimo. Patogiau pas mus nebūna, ačiū Qtime!

3 Thank Dainius
Gabrielė Ruočkutė

1 Review

5 Helpful Votes

"Coworking Klaipėdoje? Tik "Qtime"!" 

February 2018

Kai pirmą kartą atėjau į "Qtime" išgirdau darbuotojus sakant "Jauskitės kaip namie". Ir iš tikrųjų, būdamas čia, jautiesi kaip namuose. Sušalus - vaišiniesi kava ir arbata, išalkus - gardžiuojiesi sausainiais, o tai darai grožėdamasis nuostabiais Klaipėdos senamiesčio vaizdais. Tai ne tik jauki, bet ir patogi vieta, darbui bei poilsiui. Savo idėjas čia lengva įgyvendinti, nes nerūksta nei prezentacijoms bei seminarams, nei atsikvėpimui po sunkių darbų skirtos įrangos. 3D spausdintuvai, litavimo įranga, galingi kompiuteriai, multimedija, mikrofonai, spartus internetas, Xbox, Playstation, VR – vis tai, tik maža dalis to, ką jums gali suteikti "Qtime". Svarbiausia, kad kilus klausimams ar problemoms darbuotojai negailės savo laiko ir jėgų jas išspręsti, o gal net ir prisės šalia pokalbiui prie arbatos puodelio. :)

5 Thank Gabrielė

Grab Your Spot on The Coworking List

100% good stuff : exclusive coworking special offers, the coolest new spaces and fun opportunities around the world...