logo

Qtime IT HUB

  • Tiltu g. 16

27 member reviews

Dainius Urbanavicius

user

Klaipeda, Lithuania

" Geriausia vieta bet kuriai kūrybinei veiklai "

Kai prieš pusmetį pradėjome ieškotis naujo biuro peržiūrėjome visas atviras miesto centre. Qtime pasiūlė mums viską, ko reikia ir dar daugiau. Čia daug erdvių kiekvienai skirtingai veiklai - atskiras posėdžių kambarys video call'ams, sofkė (senai norėjau biuro su galimybe smagiai išsitiest laisvą minutę), hamakas (išvis wau), staliukai susitikimams, mokymų salė, foto studija (iš karto atsinaujinome darbuotojų portfolio) ir t.t. Persikėlėme netgi su savo keliais baldeliais. Vieta pačiame centre, o jei važiuojate su autobusu, tai nuo stotelės iki įėjimo į pastatą yra 10 metrų! Pavakare vyksta įvairūs kultūriniai ir pramoginiai renginiai, o dieną per pertraukėlę, jei esi piktas gali ant X-Box išspardyti užpakalį kokiam personažui iš kompiuterinio žaidimo. Patogiau pas mus nebūna, ačiū Qtime!

Tip from user

old town location and everything you need for your creative work

Qtime IT HUB hasn't replied yet!

Read other reviews of Qtime IT HUB

Dovile Baubonyte Urbanaviciene

1 Review

3 Helpful Votes

"Puiki cooworking vieta!" 

February 2018

Qtime patogu ir paprasta dirbti, nes vietoj vienišumo biure, gauni įvairių ir įdomių žmonių kolektyvą, pasirūpinimą biuro įranga, kavą/arbatą bei lengvus užkandžius, daug įvairių erdvių darbui, poilsiui ir darbinėms pertraukęlėms. Taip pat yra galimybė naudotis sale, projektoriumi, prezentacijų kambariu. Čia lengva organizuoti tiek didelius, tiek mažus susitikimus. Turėdamas darbo vietą Anticafe gauni ir visus kitus privalumus - nemikamą bevielį internetą, nemokamą spausdinimą ir pan. Patogu ir tai, kad Qtime įsikūręs Klaipėdos senamiestyje. Svarbiausia, kad čia smagi ir gera atmosfera, visi draugiški, aptarnavimas betarpiškas ir jautiesi kaip namuose. Man čia patinka ir rekomenduoju ieškantiems nestandartinės darbo erdvės :) Panašios erdvės Klaipėdoje dar nemačiau :)

3 Thank Dovile
Alina Tomaj

1 Review

5 Helpful Votes

"Geriausias Cowork'as Klaipedoje " 

January 2018

Klaipedoje toks Coworkas yra tik vienas, cia yra begale ivairios technikos, 3D printeriai, internetas, trumpai tariant cia rasit visko ko jums reikia :) Taip pat yra galimybe dirbti su ivairiau savo darbo specialistais ( nuo fotografu iki programistu) . Laisvalaikiui cia galite rasti daug stalo zaidimu, virtualios realybes akinius, xbox ir playstation. Taip pat kad darbas eitu sklandziai ten yra skaniausia kava, o kad nesusalt yra visokiu skoniu arbatos, o ir prie to Jus galit paimti labai skaniu svieziu sausainiu uzkasti :) Cia dirba geriausi darbuotojai, kurie pasiruose padet ir suteikt informacija bet kuriuo Jums rupimu klausimu . Tik geriausi atsiliepimai!

5 Thank Alina

Grab Your Spot on The Coworking List

100% good stuff : exclusive coworking special offers, the coolest new spaces and fun opportunities around the world...